Naše společnost Magnolia Medical s.r.o. se zabývá dovozem a distribucí zdravotních pomůcek pro seniory a zdravotně postižené.

Snažíme se, abychom Vám našim klientům nabídli široký sortiment kvalitních zdravotních pomůcek od renomovaných výrobců, které Vám usnadní a zkvalitní život.

Již bezmála 10 let na českém a slovenském trhu působí naše kmenová firma KV-POSTELE, jako dovozce a dodavatel pečovatelského vybavení. Tato naše firma se zabývá především dovozem a prodejem repasovaných polohovacích lůžek.

V tomto segmentu zdravotních pomůcek se řadíme mezi největší dovozce v ČR a dodáváme stovky lůžek ročně pro naše klienty v domácí péči, ale také mnoha zřizovatelům pečovatelských domovů. Jsme hrdými partnery mnoha Domovů pro seniory v ČR a na Slovensku, které jsme vybavovali našimi lůžky.

Bylo nám ctí dodávat naše nemocniční lůžka také pro Ministerstvo zahraničních věcí, s tím že tato lůžka byla následně letecky přepravena pro potřeby české Vojenské nemocnice v Afganistánu.

 

MAGNOLIA MEDICAL ZDRAVOTNICKÉ POMŮCKY A ZDRAVOTNÍ POTŘEBY

Distributor zdravotnických pomůcek

Polohovací postele KV-postele

Dodavatel pečovatelského vybavení

 

Firma Magnolia Medical s.r.o. svým sortimentem a službami doplňuje a rozšiřuje působení kmenové firmy KV-POSTELE. Budeme rádi, pokud Vám budeme moci nabídnout komplexní řešení Vaší zdravotní situace a poskytnout Vám pohodlný a široký výběr z našich produktů a služeb.
Pro Váš lepší život
Tým pracovníků Magnolia medical s.r.o. a KV-POSTELE

Jsme Vám oporou

magnolia-medical-jsme-vam-oporou